"Szkolenie zostało wysoko ocenione przez uczestników zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Szczególną uwagę zwróciło indywidualne podejście, precyzyjne przygotowanie zakresu merytorycznego oraz dopasowanie formuły spotkania  do potrzeb uczestników."

Dyrektor Departamentu Legal Department, ING Bank Śląski S.A.

Vinaora Nivo Slider

Szkolenia zamknięte przygotowujemy z myślą o pracownikach Klientów, którzy potrzebują pogłębienia konkretnej branżowej wiedzy lub potwierdzenia/konfrontacji linii interpretacyjnej przepisów, a działają na bardzo specyficznym rynku i szkolenia otwarte nie spełniają ich oczekiwań tematycznych.

Identyfikację potrzeb naszych klientów przeprowadzamy w oparciu o analizę zbioru przypadków oraz spotkania focusowe z grupą uczestników i ich managerów. Pozwala nam to mieć pewność, że przygotowany program oraz dobór formuły szkolenia będą możliwie najtrafniejsze pod względem oczekiwań Klienta.

Wieloletnie doświadczenie oraz współpracujący z nami Partnerzy zapewniają naszej firmie kontakty z najbardziej uznanymi w środowisku prelegentami specjalizującymi się w danej dziedzinie prawa.

Szkolenia zamknięte przeprowadzamy w dogodnym dla Klienta terminie i miejscu.

Na życzenie Klienta przeprowadzamy sampling, a także ewaluację szkolenia według przyjętych przez Klienta standardów.

 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
mobile: +48 602 273 888